0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Newcastle United FC
۰
۰
Arsenal
inprogress
۲۳:۳۰
  Italy Serie A
Juventus FC
۱
۰
SS Lazio
inprogress
۲۳:۱۵
Sampdoria
۴
۱
AC Fiorentina
Finished
۲۱:۰۰
  Iran Azadegan League
Saipa
۰
۰
Shahin
Finished
۱۹:۳۰
Shams Azar Qazvin
۰
۰
Malavan
Finished
۱۹:۳۰
Esteghlal Molasani
۶
۱
Machine Sazi FC
Finished
۱۹:۳۰
Khoosheh Talai
۱
۱
Arman Gohar
Finished
۱۹:۳۰
Kheybar Khorramabad
۲
۰
Rayka Babol FC
Finished
۱۹:۳۰
Pars Jonoubi Jam
۳
۱
Qashqai Shiraz
Finished
۱۹:۳۰
Shahrdari Astara
۲
۰
Esteghlal Khuzestan
Finished
۱۹:۳۰
Mes Kerman FC
۱
۰
FC Vista Turbine
Finished
۱۹:۳۰
Mes Shahr-e Babak
۱
۰
Shahrdari Hamedan
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Galatasaray SK
۳
۲
Adana Demirspor
Finished
۲۱:۳۰
Caykur Rizespor
۱
۲
Sivasspor
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Serie A
Avai
۱
۲
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۱
۰
America Mg
Finished
۰۱:۰۰
Goias EC
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۲:۳۰
Botafogo RJ
۳
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
  England Championship
Huddersfield Town
۰
۰
Luton Town
inprogress
۲۳:۱۵
  Armenia Premier League
FC Noah Artsakh
۳
۳
Noravank
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division
Real Oviedo
۰
۰
Real Zaragoza
inprogress
۲۳:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hadiya Hosaena
۱
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۱:۳۰
Jimma Aba Jifar
۰
۱
Saint George
Finished
۱۷:۳۰
  Ecuador Serie A
Barcelona SC Guayaquil
۱
۱
Deportivo Cuenca
Finished
۰۳:۳۰
Orense SC
۲
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۱:۰۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
۱
۱
Tromso IL
Finished
۲۰:۳۰
Lillestrom SK
۱
۰
Sarpsborg 08
Finished
۲۰:۳۰
Aalesunds FK
۰
۲
Molde FK
Finished
۲۰:۳۰
Kristiansund BK
۰
۳
Stromsgodset IF
Finished
۲۰:۳۰
Viking Stavanger
۳
۰
Jerv
Finished
۲۰:۳۰
Valerenga IF Oslo
۰
۰
Ham-Kam
inprogress
۲۲:۳۰
Odds Ballklubb
۰
۴
FK Haugesund
Finished
۲۰:۳۰
Rosenborg BK
۳
۰
Sandefjord
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia Prva liga
FC Koper
۱
۳
Radomlje
Finished
۲۰:۰۰
  Colombia Primera A
America de Cali
۱
۰
Union Magdalena Santa Marta
Finished
۰۴:۳۰
  Bangladesh Championship League
Dhaka Wanderers Club
۰
۱
Agrani Bank Ltd SC
Finished
۱۶:۴۵
Fakirapool Young Mens Club
۲
۱
Kawran Bazar Progoti
Finished
۱۴:۳۰
  Tanzania Premier League
Ruvu Shooting
۱
۱
KMC FC
Finished
۱۵:۳۰
Prisons
۰
۱
Kagera Sugar
Finished
۱۷:۳۰
  El Salvador Primera Division
Alianza FC
۲
۱
CD Luis Angel Firpo
Finished
۰۱:۴۵
CD Platense Zacatecoluca
۲
۱
C.D. FAS
Finished
۰۱:۳۰
  Uzbekistan Super League
Olmaliq AGMK
۰
۰
FC Bunyodkor
Finished
۱۸:۳۰
FC Olimpik Tashkent
۰
۳
Lokomotiv Tashkent FK
Finished
۱۸:۳۰
  United States MLS
Seattle Sounders
۳
۱
Minnesota United
Finished
۰۰:۳۰
  Serbia Super Liga
FK Vozdovac
۰
۱
Partizan Belgrade
inprogress
۲۳:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Vitoria Guimaraes
۵
۰
Gil Vicente
Finished
۰۰:۰۰
  Honduras Liga Nacional
CD Olimpia Tegucigalpa
۰
۱
Motagua
Finished
۰۳:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Caykur Rizespor U19
۵
۲
Sivasspor U19
Finished
۱۳:۳۰
  Nepal C Division
Jhapa FC
۰
۱
Raniban
Finished
۱۴:۴۵
Samaj Kalyan Khelkud Kendra
۱
۱
Sports Academy Sangha
Finished
۱۱:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Portland Timbers II
۱
۲
Sporting Kansas City II
Finished
۰۶:۳۰
New York City FC II
۰
۱
Columbus Crew II
Finished
۰۰:۳۰
Chicago Fire FC II
۳
۱
FC Cincinnati II
Finished
۰۲:۳۰
San Jose Earthquakes II
۷
۱
Colorado Rapids II
Finished
۰۷:۰۰
Tacoma Defiance
۲
۰
Real Monarchs SLC
Finished
۰۶:۳۰
  United States USL Championship
Phoenix Rising
۱
۵
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۶:۳۰
  India Delhi Senior Division
Delhi Tigers
۱
۲
Frontier FC
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Argentina Youth League
CA Brown de Adrogue U20
۲
۳
Quilmes U20
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Marconi Stallions U20
۳
۰
Northbridge Bulls U20
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 1. Division
Stabaek
۱
۱
Grorud
Finished
۲۰:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۰
Skeid Oslo
Finished
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
۳
۰
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۴
۰
Malmo FF
Finished
۲۱:۴۰
  Sweden Division 1 Sodra
IK Oddevold
۰
۰
Ljungskile SK
Finished
۲۱:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Hekimoglu Trabzon
۰
۲
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۷:۰۰
Amedspor SK
۰
۰
Tarsus Idman Yurdu
inprogress
۲۱:۳۰
Bodrumspor
۱
۰
Eylul Belediye Sivas
Finished
۱۷:۳۰
Karacabey Belediyespor
۲
۱
Isparta 32 Spor
Finished
۲۱:۳۰
  Venezuela Primera Division
Zulia FC
۳
۲
Estudiantes de Mérida
Finished
۰۱:۴۵
  Kazakhstan 2nd League
Taraz Reserves
۱
۲
Khan Tengri FC
Finished
۱۴:۳۰
SD Family
۴
۰
FK Aksu Reserves
Finished
۱۲:۳۰
  Jamaica Premier League
Amett Gardens
۱
۰
Dunbeholden FC
Finished
۰۰:۳۰
Harbour View FC
۰
۰
Humble Lions FC
Finished
۰۲:۴۵
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
۰
۱
Angel City FC (W)
Finished
۰۱:۳۰
San Diego Wave (W)
۲
۱
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 3
Retro FC Brasil
۱
۱
Afogados
Finished
۰۲:۰۰
Icasa
۲
۲
Sousa EC
Finished
۰۰:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Racing Club de Montevideo
۱
۰
Rampla Juniors
Finished
۰۲:۴۵
Uruguay Montevideo
۱
۱
Sud America
inprogress
۲۲:۴۵
Juventud Piedras
۰
۰
CA Progreso
Finished
۲۰:۳۰
  Paraguay Primera Division
Tacuary
۱
۴
Olimpia Asuncion
Finished
۰۳:۴۵
Sportivo Ameliano
۱
۳
Libertad Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Mjoendalen 2
۱
۲
Stromsgodset IF II
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
BK Hacken (W)
۳
۱
IFK Kalmar (W)
Finished
۲۱:۳۰
Rosengard (W)
۲
۰
KIF Orebro (W)
Finished
۲۱:۳۰
Linkopings FC (W)
۲
۱
Djurgardens IF FF (W)
Finished
۲۱:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۰
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۲۱:۳۰
AIK (W)
۰
۲
Brommapojkarna (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Bulgaria A PFG
PFK Botev Vratsa
۰
۰
Tsarsko Selo 2015
Finished
۱۹:۰۰
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
Finished
۲۱:۳۰
  Romania Liga I Relegation Group
CS Dacia Mioveni
۲
۱
Rapid Bucuresti
inprogress
۲۲:۰۰
FC U Craiova 1948
۰
۳
Sepsi Sfantu Gheorghe
inprogress
۲۲:۰۰
FC Academica Clinceni
۰
۳
FC Botosani
inprogress
۲۲:۰۰
  Denmark Superliga
Silkeborg IF
۱
۴
FC Midtjylland
Finished
۲۱:۳۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Laos U23
۰
۱
Thailand U23
Finished
۱۶:۳۰
Malaysia U23
۲
۲
Cambodia U23
Finished
۱۳:۳۰
  Costa Rica Primera Division
Municipal Perez Zeledon
۲
۳
CS Herediano
Finished
۰۱:۳۰
ADR Jicaral
۴
۳
CS Cartagines
Finished
۰۱:۳۰
AD San Carlos
۲
۱
Sporting San Jose
Finished
۰۱:۳۰
AD Municipal Grecia
۲
۳
Deportivo Saprissa
Finished
۰۱:۳۰
Santos de Guapiles
۲
۰
LD Alajuelense
Finished
۰۳:۴۵
Guadalupe FC
۰
۰
AD Guanacasteca
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Segunda Division
Alianza Universidad
۱
۳
Union Huaral
Finished
۰۰:۳۰
Cusco FC
۲
۱
Los Chankas CYC
Finished
۰۰:۳۰
Sport Chavelines Juniors
۱
۰
Molinos El Pirata
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A
Mazorqueros FC
۲
۴
Alacranes de Durango
Finished
۰۲:۰۰
  Georgia Erovnuli Liga
Dinamo Tbilisi
۰
۰
Saburtalo
Finished
۱۹:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
KR Reykjavik
-
-
Keflavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Vikingur Reykjavik
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Leiknir Reykjavik
-
-
Fram Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۳
۱
Doxa Katokopias
Finished
۲۰:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۱
Ethnikos Achnas FC
Finished
۲۰:۳۰
  Croatia 2. HNL
NK Osijek II
۰
۱
Kustosija
Finished
۲۰:۰۰
  Kyrgyzstan Premier League
Kara-Balta
۱
۱
FC Talant
Finished
۱۶:۰۰
  Mongolia First League
DMU
۳
۲
Khad FC
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam 2. Division
Hoa Binh
۳
۲
Quang Nam II
Finished
۱۳:۰۰
PVF
۰
۰
Kon Tum
inprogress
۱۴:۳۰
  Nigeria Premier League Women
Bayelsa Queens FC (W)
۲
۱
Rivers Angels (W)
Finished
۱۲:۵۰
Delta Queens (W)
۰
۰
Edo Queens (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Maccabi Netanya
۰
۰
Hapoel Tel-Aviv
inprogress
۲۲:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
۱
۰
Hapoel Beer-Sheva
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Bnei Sakhnin
۰
۰
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zeljeznicar Sarajevo
۱
۱
Radnik Bijeljina
inprogress
۲۱:۵۱
  Denmark U21 Ligaen
Avarta U21
۲
۱
Hvidovre U21
Finished
۲۱:۳۰
Vanlose U21
۶
۰
Frederikssund IK U21
Finished
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Mandalskameratene
۲
۲
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۲۱:۰۰
Follo Fotball Ski
۳
۲
Start 2
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 2. Division Group 1
Moss
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۲۰:۳۰
  Senegal Senegal Ligue 2
ASC Wallidaan
۱
۲
Jamono Fatick
Finished
۲۰:۰۰
  Poland 1. Division
Gornik Polkowice
۳
۰
Resovia Rzeszow
Finished
۲۰:۳۰
  Denmark Reserve League
Sonderjyske Reserves
۱
۲
Viborg FF Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Guatemala Primera Division
Xinabajul
۱
۰
Deportivo San Pedro
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Mixco
۳
۲
Deportivo Marquense
Finished
۰۴:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Valour FC
۱
۰
York United FC
Finished
۰۱:۳۰
  Peru Primera Division
Carlos A. Mannucci
۰
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۰۰
Sport Huancayo
۳
۳
Cienciano Cusco
Finished
۰۳:۳۰
FC Carlos Stein
۰
۰
Atletico Grau
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Serie C
Remo PA
۳
۱
Mirassol FC
Finished
۰۰:۳۰
Volta Redonda
۳
۱
Brasil de Pelotas
Finished
۰۱:۳۰
Sao Jose PA
۲
۰
Paysandu
Finished
۰۲:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Llaneros (W)
۰
۶
Independiente Santa Fe (W)
Finished
۰۰:۳۰
Junior (W)
۲
۴
America de Cali (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۵:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۳:۳۰
  Bulgaria B PFG
FK CSKA 1948 II
۰
۰
Botev Plovdiv II
Finished
۱۹:۳۰
  Europe UEFA U19 Championship Women Qualification
Norway U19 (W)
۱
۰
Austria U19 (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Razakan
۲
۱
Naft Gachsaran
Finished
۱۹:۴۵
Payam Mashhad
۰
۰
Shahrdari Bandar Abbas
Finished
۱۹:۴۵
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۰
۲
Diriangen FC
Finished
۰۵:۳۰
  Russia FNL
FK Spartak Moscow II
۳
۰
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۷:۳۰
  Philippines PFL Cup
Kaya FC
۰
۰
Stallions FC
Finished
۱۳:۳۰
Dynamic Herb Cebu FC
۰
۰
United City FC
inprogress
۱۷:۱۵
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Dakota
۱
۰
SV La Fama
Finished
۰۲:۳۰
SV Racing Club Aruba
۳
۱
SV Britannia
Finished
۰۴:۳۰
  Argentina Primera B Nacional
Independiente Rivadavia
۱
۰
Atletico de Rafaela
Finished
۰۰:۳۰
Nueva Chicago
۱
۰
Atlanta
inprogress
۲۲:۳۰
Club Atletico Alvarado
۰
۳
CA Chaco For Ever
Finished
۰۰:۰۰
Estudiantes Rio Cuarto
۲
۱
CA San Telmo
Finished
۰۰:۰۰
Club Atletico Mitre
۰
۳
Chacarita Juniors
Finished
۰۰:۴۰
Gimnasia Y Esgrima de Jujuy
۱
۰
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۲:۴۰
  Israel Division 1 Women
Hapoel Marmorek (W)
۲
۰
Maccabi Emek Hefer (W)
Finished
۲۱:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Glenville
۲
۰
St. Patricks Cyfc
inprogress
۲۲:۳۰
  Uruguay Reserve League
CA Penarol Reserves
۱
۰
Montevideo Wanderers Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Nacional de Montevideo Reserves
۲
۱
Atletico Fenix Montevideo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Cerrito Reserves
۱
۱
Torque Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
Danubio Reserve
۰
۰
Cerro Largo Reserves
inprogress
۲۲:۳۰
  Morocco Botola Pro
Dhj Difaa Hassani Jdidi
۲
۲
Ittihad Riadhi de Tanger
inprogress
۲۱:۴۵
  Colombia Regional League
Lula FC
۱
۰
Medellin City FC
Finished
۱۸:۳۰
Club Deportivo La Chalaca
۴
۱
Molino Viejo
Finished
۱۹:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko A
PPJ Helsinki
۲
۲
Kiffen
Finished
۲۰:۳۰
  Mali Premiere Division
Lafia Club de Bamako
۱
۰
US Bougouba
Finished
۲۰:۳۰
Afrique Football Elite
۰
۰
AS Bakaridjan de Barouéli
inprogress
۲۳:۳۰
  Lithuania I Lyga
Vilnius FK Zalgiris B
۱
۲
FA Siauliai B
Finished
۱۹:۳۰
Banga Gargzdai II
۳
۲
FK Panevezys II
Finished
۲۰:۳۰
  Chile Segunda Division
General Velasquez
۳
۰
Deportes Limache
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
Sportivo Belgrano
۰
۰
Racing de Cordoba
Finished
۰۰:۰۰
Central Norte
۱
۰
Juventud Antoniana
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Primera A Women
Comunicaciones (W)
۲
۷
Rosario Central (W)
Finished
۱۸:۳۰
Villa San Carlos (W)
۰
۱
El Porvenir (W)
inprogress
۲۲:۳۰
  Ireland 1. Division
Treaty United
۰
۰
Longford Town
inprogress
۲۳:۱۵
  Argentina Primera D
Centro Espanyol
۰
۰
Deportivo Muniz
inprogress
۲۳:۰۰
  Hungary NB II
SK Ajka Padragkut SE
۰
۰
Diosgyor VTK
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Esmac PA (W)
۰
۱
Real Brasilia FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio RS (W)
۰
۰
Ferroviaria (W)
inprogress
۲۳:۳۰
  Egypt Premier League
Ghazl Al Mehalla
۱
۰
El Sharqia Dokhan
Finished
۲۱:۰۰
Smouha
۰
۰
Al Masry Club
inprogress
۲۳:۳۰
  Latvia 3. Liga
Riga United FC
۱
۱
ASK Kadaga
Finished
۲۱:۰۰
  Bahrain Premier League
Budaiya
۰
۰
Al Hidd
Finished
۲۰:۳۰
Sitra
۰
۰
Malkiya Club
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۱
۰
Viimsi JK
Finished
۲۰:۳۰
  Georgia National League 2
FC Merani Martvili
۴
۲
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
FK Zugdidi
۰
۰
Shevardeni
Finished
۱۷:۳۰
  Paraguay Championship Women
Libertad Limpeno (W)
۵
۱
Nacional-Humaita (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden U21 Allsvenskan
IFK Norrkoping U21
۴
۰
GIF Sundsvall U21
Finished
۱۷:۳۰
  Cambodia Cup
Phnom Penh Crown
۳
۱
Boeung Ket FC
Finished
۱۶:۰۰
  Armenia First League
FC Shirak
۷
۰
FC Alashkert 2
Finished
۱۵:۳۰
BKMA Yerevan II
۵
۲
Pyunik 2
Finished
۱۵:۳۰
  United States NPSL
Irving City
۱
۱
Denton Diablos FC
Finished
۰۳:۳۰
Miami United FC
۱
۲
Miami Beach CF
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۲
۱
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Atletico La Cruz
۲
۱
Angostura FC
Finished
۰۱:۳۰
Llaneros de Guanare
۰
۱
Real Frontera
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Prom
SD Atletico Nacional
۰
۲
Atletico Chiriqui B
Finished
۰۱:۰۰
  Cuba Campeonato Nacional
Santiago de Cuba
۷
۰
FC Artemisa
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Goiano U20
Aparecidense U20
۰
۰
Bela Vista U20
inprogress
۲۳:۰۰
  Brazil Carioca Serie C
Atletico Carioca
۰
۱
Belford Roxo FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Kuwait Emir Cup
Al-Salmiyah
۰
۰
Kazma
inprogress
۲۰:۴۰
  Norway 3. Division avd. 2
Kongsvinger 2
۲
۲
Raufoss 2
Finished
۲۰:۳۰
Floro SK
۲
۰
Foerde
Finished
۲۰:۳۰
  Slovenia U19 League
ND Ilirija U19
۴
۰
NK Domzale U19
Finished
۱۹:۳۰
  Panama LPF
Tauro F.C.
۱
۲
Sporting San Miguelito
Finished
۰۴:۰۰
  United States NISA
ASC San Diego
۱
۰
LA Force
Finished
۰۳:۳۰
  Chile Primera Division
Huachipato
۱
۳
Nublense
Finished
۰۲:۰۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Ituzaingo
۲
۲
CA Los Andes
Finished
۰۱:۳۰
  Chile Tercera Division
Colchagua CD
۱
۰
Deportivo Provincial Ranco
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Amazonas FC
۲
۲
Sao Raimundo AM
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 7
Portuguesa RJ
۱
۱
Nova Iguacu FC
Finished
۰۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Jarabacoa FC
۴
۰
San Cristobal
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Sportivo Estudiantes
۳
۱
Club Cipolletti
Finished
۰۱:۳۰
  United States USL League Two
Charlotte Independence II
۱
۲
Charlotte Eagles
Finished
۰۳:۳۰
  Russia FNL 2, Group 1
FC Tuapse
۰
۵
Legion Dinamo Makhachkala
Finished
۱۴:۳۰
Alaniya 2 Vladikavkaz
۱
۲
Druzhba Maikop
Finished
۱۵:۳۰
Rotor Volgograd II
۲
۲
Mashuk Pyatigorsk
Finished
۱۷:۳۰
Legion Dinamo Makhachkala
۱
۰
FK Spartak Nalchik
Finished
۱۸:۰۰
FC Forte Taganrog
۲
۳
FC Chayka
Finished
۱۸:۰۰
Kuban Holding
۱
۰
Anzhi Makhachkala
Finished
۱۸:۳۰
SKA Rostov
۲
۲
FK Biolog Novokubansk
Finished
۱۸:۳۰
Dinamo Stavropol
۳
۱
FC Yessentuki
Finished
۱۹:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Chertanovo Moscow
۰
۰
Baltika-2
Finished
۱۴:۳۰
FK Yenisey Krasnoyarsk II
۱
۰
FK Leningradets
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Tacuary Reserves
۱
۲
Olimpia Asuncion Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Belarus Reserve League
Neman Grodno Reserves
۲
۰
Arsenal Dzyarzhynsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
Isloch Reserves
۲
۰
Slavia Mozyr Reserves
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Landesliga
Austria Klagenfurt
۲
۱
Annabichler SV
Finished
۲۱:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club General Martin Ledesma
۰
۰
Atyra FC
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید